Валерій Веремчук та Ігор Зінкевич потрапили у ТОП-5 обранців, про яких найчастіше позитивно згадували експерти опитування громадської мережі «ОПОРА» – журналісти, науковці, громадські діячі.

Опитування проводили у межах традиційних підсумків роботи депутатів Львівської міської ради.

Як пояснили в «ОПОРІ», цього року експерти оцінювали не усіх 64-х депутатів ЛМР, а мали обрати на власний розсуд п’ятьох, що найкраще виконували депутатські обов’язки. При цьому вони зазначали, які критерії для них були важливі при виборі депутатів: активність, сумлінність, відкритість, непричетність до корупційних скандалів.

ТОП-4 позитивних згадок міських депутатів виглядає так: Юлія Гвоздович, Валерій Веремчук, Сергій Івах, Ігор Зінкевич.

«Основний показник роботи – це стабільність. І це вже кілька років поспіль я разом із колегами отримуємо позитивні оцінки від журналістів, відомих діячів. Це приємно, бо це означає, що ми виконуємо свою роботу так, що видно її результат. І цей результат позитивний. Не будемо спинятися, адже попереду ще багато задумів, як варта діяти, щоб зробити Львів кращим», – говорить Валерій Веремчук.

«Я вдячний за таку високу оцінку своєї діяльності, однак розумію, що зупинятися на цьому непотрібно, адже багато питань не вирішено. На кожну сесію я готую по кілька звернень, запитів, скерованих на покращення життя, комфорту львів’ян. І моє завдання, аби всі ці позитивні пропозиції були реалізовані у нашому місті», – прокоментував Ігор Зінкевич.