ГО “Ініціативна група Рясне” – локальна ініціатива мешканців мікрорайону Рясне, які об’єдналися в результаті подій 2014 року на хвилі змін в країні. Учасниками стали люди, які прагнули змін та готові були почати з себе.
В 2016 році була юридично зареєстрована, керівником якої обрали Юрія Добуша.
Якісні зміни, розвиток району, створення дружньої громади – є основними елементами мети організації.
Першочерговим завданням було саме об’єднання громади, щоб визначити спільні пріоритетні завдання, які необхідно для якісних змін.

Проекти:

1. Фестиваль мікрорайону “РяснеFEST” – щороку в червні команда ініціативної групи організовує масштабний захід з виступами вокальних та танцювальних колективів, майстеркласами, забавами, ярмарком, квестами

2. “Майстерня міста”. ГО “Ініціативна група Рясне” стала співорганізатором щорічної події “Майстерня міста” в рамках якої провели майстеркласи для дітей, з дорослими майстрували клумби, проводили лекції по Інтегрованому розвитку Львова та створювали мурал

3. БУРчик. Окремо керівник організації був координатором проекту “БУРчик”, Це один з втілених проектів в якому задіяні грантові кошти. Метою цього проекту є об’єднання громади та навчання, щодо подальшого залучення ресурсів для втілення ідей. Під час цього заходу спільно з волонтерами майстрували дитячий комплекс.

4. Керівник організації був автором проекту громадського бюджету Львова “Дитячо-інклюзивний майданчик в Рясному”, який успішно став переможцем. Наразі відбулися всі бюрократичні процеси, пройдено тендер, визначено переможця і наближчим часом розпочнуться роботи.

5. “Зробимо Львів кращим” – конкурс соціокультурних проектів від міської ради, який успішно набрав необхідну кількість балів для отримання гранту.

6. “Стратегія Рясного”. Керівник організації Юрій Добуш був включений в робочу групу по напрацюванні стратегії Рясного, яку два роки тому було затверджено на сесії міської ради.