Фонд заснований в 2018 році. Основна діяльність фонду – допомога незахищеним верствам населення.
Голова Благодійного фонду “Там де живе надія” – Канюка Сергій

Проєкти:

1. «Допоможи ближньому – нагодуй голодного». Щоп’ятниці о 13:00 тривають безкоштовні годування для безпритульних і малозабезпечених біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Поїсти приходить понад сотню людей за раз. До акції може долучитися кожен, принести продукти: чай, кава, олія, макарони, тушонки, цукор. Цей проект нагодував вже 10 000 осіб. Досвід підхопили й інші райони Львова та міста України.

2. Проєкт «Візьми дитину за руку». Часто бачимо, як батьки йдуть переходом, не взявши за руку навіть дітей найменшого віку. Нехтують безпекою і підлітки – розмовляють по мобільному, слухають музику в навушниках, перетинаючи дорогу. Тому нанесенням перед пішохідними зонами, попереджувальних знаків, ми нагадуємо, що дотримання очевидних правил може врятувати життя. Бо за крайні 6 років на дорогах України загинули 1 400 дітей. Майже половина з них – пішоходи і велосипедисти».

3. «Ні – наркотикам». Акція проводиться з 2016 року на постійній основі в кожному районі Львова. провели акцію. Замалювали понад 2000 адрес наркосайтів.

«Щодня у кожному районі з’являється все більше реклами наркосайтів. Зазвичай, такі написи розміщують на території навчальних закладів, у місцях, де збирається молодь для відпочинку. Адже мета торговців наркотиків – затягнути у свою павутину саме нашу молодь. Це зло, якому треба активно протидіяти»

4. Відвідування дитячих будинків та геріатричних центрів м. Львова та Львівської області. Під час яких забезпечуємо дітей, позбавлених батьківського тепла та людей похилого віку не тільки потрібними речима, продуктами харчування а й підтримкою, увагою, любов’ю.

5. Протягом двох років діє забіг «2 км життя». Кожної суботи о 9 год в Сихівському лісопарку. Головна мета – підтримка фізичної форми і популяризація здорового способу життя.

Ми в фейсбук:

https://www.facebook.com/TamDeZhiveNadiya/