Усуботу, 27 червня, о 12:00 у різних районах Львова стартує акція із замальовування реклами наркотиків. Учасники – волонтери, активісти, представники поліції. Також запрошують долучатися всіх небайдужих львів’ян.

 

Як розповідає один з організаторів, керівник БФ «Там, де живе надія», активіст «Варти» Сергій Канюка, акцію проводять до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків, який припадає на 26 червня. Та одразу додає, разом із однодумцями вже давно боряться із рекламою наркотиків у Львові.

«Ми вже провели близько десяти таких акцій. Об’єднюємося в групи, вибираємо маршрут і замальовуємо рекламу сайтів, через які можна придбати наркотики. Боротьба із цим злом має бути постійною. Від цього залежить життя багатьох дітей, молодих людей. Саме вони -активні користувачі інтернет-ресурсів. Підліткова цікавість і доступність наркотиків може бути причиною фатальних наслідків», – коментує Сергій Канюка.

Долучитися до акції закликає і керівник «Варти» Ігор Зінкевич.

«Щодня у Львові, у кожному районі з’являється все більше реклами наркосайтів. Зазвичай, такі написи розміщують на території навчальних закладів, у місцях, де збирається молодь для відпочинку. Адже мета торговців наркотиків – затягнути у свою павутину саме нашу молодь. Це зло, якому треба активно протидіяти», – говорить Ігор Зінкевич.

 

Детальніше інформація, як стати учасником акції за тел.: 093-864-26-21 (Сергій Канюка)