Використовувати нешкідливі для довкілля види упакування та пересідати на альтернативні види транспорту закликають активісти партії «ВАРТА», які провели символічний екопробіг на Сихові. Також біля одного із найбільших супермаркетів району обмінювали звичні «кульочки» на пакети з коротким терміном розкладання.

«Таким чином ми вирішили привернути увагу і львів’ян, і супермаркетів до необхідності  використовувати екологічні пакети замість поліетиленових. Сьогодні дарували упакування із кукурудзяного крохмалю. Їхній термін розкладання – 90 днів, тож вони не мають негативного впливу на довкілля», – розповідає один із організаторів акції, активіст партії «ВАРТА» і кандидат у ЛМР Данило Коць.

За його словами, акція мала передусім інформаційний характер, адже чимало львів’ян навіть не знають про існування такого альтернативного упакування.

Також  обрали для пересування електросамокати, які стають усе популярнішими серед львів’ян.

«Ми сподіваємося, що з часом усе більше містян пересідатимуть на електротранспорт. Головне – щоб він був доступним, а для нього була належна інфраструктура», – додає ще один «вартовий», кандидат у міську та районну ради Львова Сергій Канюка.

«Моя мета, щоб Львів був у топі екологічних міст Європи. Але треба більше доріжок, по яких можна буде пересуватися саме на такому альтернативному транспорті, потрібна мережа зарядних станцій», – каже Данило Коць, який, до слова, є засновником першого українського шерінгу електросамокатів.

Зазначимо, що схожі екологічні акції представники «ВАРТИ» проводять уже тривалий час. Ще раніше екопробіг відбувся у Личаківському району. А акцію із заміни «кульочків» на альтернативні пакети проводять кілька років поспіль.