Велика кількість львів’ян починає обирати альтернативні види транспорту – велосипеди, електросамокати. Втім місто ще має достатньої інфраструктури для цього.

«Екосвідомість серед мешканців зростає. Львів’яни готові користуватися екологічним і мобільним транспортом. Втім у місті відверто не вистачає велодоріжок. Часто власникам електросамокатів, велосипедистам доводиться пересуватися хідниками, перешкоджаючи пішоходам», – розповів в ефірі «Правда ТУТ» активіст партії «ВАРТА» у Личаківському районі Павло Книш.

За його словами, навіть на таких великих вулицях, як Личаківська чи Пасічна, дуже вузькі хідники, і на електросамокатах чи велосипедах там їздити складно.

Відтак у суботу активісти «ВАРТИ» у Личаківському районі провели символічний пробіг на електросамокатах – щоб і популяризувати цей вид транспорту, і водночас звернути увагу до проблем відповідної інфраструктури.

«Львів не повинен наздоганяти час, а має бути в тренді. Ми підтримуємо життя в екостилі. Тож під час нашого пробігу ми ще й побували біля супермаркетів, ринків, де обмінювали всім охочим шкідливі поліетиленові «кульки» на пакети з коротким терміном розкладання. І з’ясувалося, що багато хто навіть не знав про існування такої альтернативи поліетилену», – повідомив Павло Книш.