ВАРТА в громадах Львівщини. У Новороздільській міській раді активно працює фракція ВАРТА Розділля.

Це – ініціативні, небайдужі мешканці Нового Роздолу, яких об’єднала Катерина Шиманська, яка очолює фракцію.

«Я людина, яка прагне змін і готова їх втілювати в життя, – розповідає п. Катерина. – Хочеться бачити свою країну, місто кращими, а людей – успішними. Я переконана, що не треба чекати манни небесної, а треба самим йти і працювати. Маємо у виконкомі нашого вартового Володимира Дейнегу, радника міського голови Наталію Телішевську, активно працює депутатка Тетяна Коритко”.

Оскільки п.Катерина за фахом медик, їй небайдужі проблеми медицини.

“У нашій міській лікарні медики два місяці не отримували заробітньої плати, не говорячи за виплати матеріальної допомоги, чи премій – їх практично ми не отримували ніколи. Фінансування відбувається через НЗСУ, інколи виникають незрозумілі затримки з виплатами. Ми ініціювали депутатські звернення та запити щодо виплат зарплат, премій, особливо, медикам вторинної медицини, тож питання частково зрушило з мертвої точки”, – каже Катерина Шиманська.

Активісти ВАРТИ разом з місцевими депутатами і мешканцями с.Гранки-Кути ініціювали зупинення діяльності незаконного підприємства ТОВ «Еко Пром Груп», яке займалося утилізацією шин на території Новороздільської громади. Це призводило до погіршення екологічної ситуації, забруднення повітря та води. На цей час діяльність підприємства призупинена, а справа перебуває у суді.

Голова фракції ВАРТА в Новороздільській міській раді Катерина Шиманська переконана, що зміни мають починатись на місцях. І невеликі перемоги, крок за кроком, ведуть до великих змін у майбутньому.

«За рік громадою зроблено чимало, але попереду ще багато роботи. Ми допомогли мешканцям законодавчо оформити пасовисько площею 22 га, адже люди не мали де випасати худобу. Запланували на цей рік зробити каналізацію по вулиці Малехівській, розробляємо проект благоустрою старого кварталу, де згодом облаштуємо сквер».