Ігор Зінкевич опікувався створенням даного департаменту ще з 2018 року. Саме тоді, як пояснює Ігор, стало зрозуміло, що немає зони відповідальності чи керівника, який би дав розуміння про плани із ремонту вулиць у Львові чи пояснив ситуацію із громадським транспортом.

“Те, що відбувається останні роки у Львові — суцільний колапс: не зрозуміло, коли, де і як розпочнеться ремонт, хто відповідатиме за терміни, чому вони переносяться. Саме тому і необхідний новий департамент, де є керівник, який планує роботу”, – каже Ігор Зінкевич, голова транспортної комісії та депутат від “ВАРТИ” у Львівській міській раді. 

Посаду в.о. голови відомства на даний момент займає Олег Забарило — нинішній заступник начальника управління – начальник відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради.

Проте згодом у міській раді мають провести відкритий конкурс на посаду керівника нового департаменту.

“Це має бути людина, що спланує власну роботу, структуризує її. Завданням нового очільника буде презентація плану виходу із ситуації, що склалась у місті. Якщо є пункти, які потрібно зробити негайно, дивимося по бюджету – чи є кошти або закладаємо їх перед формуванням кошторису. Це про точні терміни робіт і закупівель, наприклад, громадського транспорту тощо. Коли ця людина приходить і заявляє про такі речі, ми принаймні можемо контролювати ситуацію, бо сьогодні вона є абсолютно неконтрольованою”, – додає Ігор Зінкевич.