ЇЇ хочуть облаштувати при в’їзді у місто на вулиці Стрийській, навпроти ТЦ “Кінг Крос”. Парковка матиме 1200 місць для автівок, а також всю необхідну інфраструктуру – громадські вбиральні, заклади харчування, тощо. 

Голова транспортної комісії Ігор Зінкевич відстоює питання створення перехоплюючих парковок ще з попередньої каденції. Мета таких паркінгів, як пояснює Ігор, дати можливість гостям міста не стояти в кілометрових корках, а залишити свої автомобілі та з комфортом добратися у потрібне місце на громадському транспорті.

“Ця перехоплююча парковка трішки віддалена від кінцевих маршрутів громадського транспорту. Але, сподіваюся, в майбутньому ми це поправимо і зробимо так, щоб громадський транспорт курсував до паркінгу та задовільняв потреби гостей міста. Також нам потрібно буде продумати чітку систему оплати. Наприклад, за користування парковкою люди зможуть отримати безкоштовний абонемент на громадський транспорт. Або ж сам паркінг зробити безкоштовним. Тоді поїздки на громадському транспорті стануть не лише вигідними, але це ще й додатково допоможе розвантажити дожній трафік у Львові”, – розповів Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності, депутат від “ВАРТИ” в ЛМР. 

Розпочати підготовку ділянки планують вже у 2022 році.