Депутати проголосували за надання дозволу АТП-1 на отримання кредиту. За ці кошти закуплять десять низькопідлогових автобусів середнього класу.

Вони працюватимуть на маршрутах, що курсують, зокрема, до громад Львівської МТГ. За словами посадовців, наявні у власності підприємства АТП №1 автобуси середнього класу марки ЧАЗ та Ataman були придбані у 2014-2016 роках і вже вичерпали свій термін експлуатації. Для ремонту цих автобусів немає запчастин і їх хочуть замінити на новий транспорт.

Голова транспортної комісії Igor Zinkevych озвучив протокольне доручення ради. «На переконання нашої фракції, автобуси, закуплені за кредитні кошти, першочергово мають курсувати на маршрутах, які обслуговують приєднанні громади Львівської територіальної громади: Збиранка, Великі Грибовичі, Воля Гамулецька, Ситихів, Завадів( Зашків), Зарудці, Малі Грибовичі). Крім цього, керівництво АТП-1 гарантувало, що зможе повернути кредит власними коштами», – зазначив Ігор Зінкевич.

Загалом, ЛК АТП №1 має 31 автобус середнього класу. І поступово планує оновити весь цей транспорт. Умови кредитного договору: ◼️Розмір фінансування за кредитним договором – не більше ніж 50 000 000 (п’ятдесят мільйонів) грн 00 коп. ◼️Термін кредитування – до 18 місяців. ◼️Компенсаційна відсоткова ставка – 9 % річних з можливістю зменшення до 7 % річних за умови створення нових додаткових робочих місць.