Відбулось чергове засідання комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради.

За словами заступника голови комісії Юрія Мартинюка, депутати розглянули 45 питань порядку денного та різне.
“Зокрема, погодили низку звернень ОСББ про користування земельними ділянками, звернення приватних осіб про земельні ділянки біля їхніх помешкань. Ряд питань потребували детальнішого вивчення, тому їх перенесли», – Юрій Мартинюк.
◾Серед іншого члени комісії підтримали:
✔️звернення Франківської райадміністрації щодо технічної документації із землеустрою про встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул.І. Богуна, 11 для збереження та використання скверу.
Зазначеним проектом ухвали пропонується затвердити Франківській райадміністрації технічну документацію із землеустрою та надати в постійне користування земельну ділянку площею 0,0600 га для збереження та використання скверу на вул. Богуна,11.
✔️ затвердження ОСББ “Софіївка 1” технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 12.
✔️надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,23 га на вул. Я. Стецька, 13, вул. П. Саксаганського, 13 для обслуговування нежитлових будівель з метою розміщення в них Восьмого апеляційного адміністративного суду.
✔️право постійного користування
ОСББ «Срібний дім» на земельну ділянку площею 0,2893 га на вул. Рудницького 19/21 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
✔️ надання місії “Центр студентського капеланства“ Української греко-католицької Церкви в оренду земельної ділянки на розі вул. Конотопської – вул. Природної терміном – 5 років.
◾Також депутати проголосували за пропозицію запросити заявників та представників виконавчих органів щодо детального плану вул. Тарасівська-Богданівська.
Водночас Юрій Мартинюк зазначив, що ініціатор вказаного детального плану уже отримав позивне схвалення містобудівної ради проекту забудови частини належних йому земельних ділянок.
Враховуючи наведене, з метою недопущення порушення прав та законних інтересів меж сусідніх територій та вимог законодавства, комісія з містобудування вирішила звернутись до виконавчого комітету Львівської міської ради з проханням утриматись від ймовірного розгляду та видачі містобудівних умов та обмежень вказаних проектів до розгляду питання про затвердження відповідного детального плану територій.
❗Крім цього, комісія запросила на наступне засідання директора департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентину Бартошик.
На думку членів комісії, більшість технологічних карток не відповідають вимогам закону, а також не розписана процедура надання адміністративних послуг. На сьогодні вона не відповідає вимогам закону, що дає можливість посадовим особам виконавчих органів зловживати своїм становищем, ветувати проекти ухвал і не візувати їх у встановленому законом порядку.