Попри протести громади, запити депутатів та активістів, Рясне залишається відрізаним від інших частин міста. Замість обіцяних мерією шести автобусних маршрутів, які мали б сполучати мікрорайон з іншими частинами Львова, лікарнями, автостанціями, з Рясного їх курсує лише три.

За словами активіста руху «ВАРТА» Юрія Добуша, зараз уже з кінцевої зупинки у Рясному-2 автобуси їдуть заповнені, тож у Рясному-1 навіть не зупиняються. А ті, кому треба добиратися на роботу на пр. Чорновола, вул. Миколайчука, Хмельницького, змушені робити пересадки.

«А це і втрата часу, і коштів. Сьогодні велика частина ряснянців змушена витрачати години, щоб дістатися місця призначення. Такого не має бути. І я готовий з цим боротися», – пояснює  Юрій.

Відтак уже цієї п’ятниці він на сесії ЛМР представлятиме свою е-петицію про відновлення автобуса №12, яким ряснянці зможуть на пряму добиратися у лікарні на Топольній та на Пилипа Орлика, другої автостанції.

«Усі обіцянки мерії про вирішення транспортних проблем у Рясному, залишаються «цяцянками». І терпіти таке набридло. Саме тому зареєстрував петицію, а ряснянці її підтримали. Сподіваюся, що міські депутати також проголосують за неї», – розповів Юрій Добуш.