Керівник територіальної оборони Львівщини Валерій Курко повідомив, що у Львові сформована 103-тя бригада сил тероборони, до неї входить 7 батальйонів.

За словами, керівника Першого ТМО Олега Самчука, львівські лікарні мають тримісячний запас медикаментів на випадок надзвичайної ситуації, а також збільшують об’єм міського банку крові.
У разі повного відключення електроенергії, опрацьовані маршрути для мобільного оповіщення: є 7 авто, додатково закуплять ще 20 автомобілів.
У ході обговорення депутат фракції ВАРТА Ігор Зінкевич проінформував про перевірку з ДСНС ретрансляторів для сповіщень.
«Ми обрали «аматорську» частоту, попрацювали над її якістю з Держзв’язком. Це буде частота, на якій мешканці зможуть робити сповіщення», – Igor Zinkevych .
Також сьогодні рада підтримала програму заходів щодо підготовки Львівської МТГ до національного спротиву на 2022-2024 роки.
У програмі передбачено
✔️координацію дій та допомогу батальйонам, які діятимуть на території громади,
✔️навчання мешканців користуватись зброєю
✔️надавати домедичну допомогу та розвиток інфраструктури.
Програму прийняли із зауваженнями, тож згодом її доповнять різними заходами.
Крім цього ЛКП «Спортресурс» надали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у селах Великі Грибовичі і Малехів та розроблення детального плану території для використання її як стрілецького тиру.
Окрім того, з ініціативи голови фракції ВАРТА Юрій Мартинюк, під час обговорення було прийнято рішення про створення робочої групи.
«Ми просимо дві речі: не здійснювати витрати бюджетних коштів та створити робочу групу, в яку включити представників депутатського корпусу і експертів, фахівців з числа стрілецьких організацій, спортивних клубів, які нададуть представникам виконавчих органів влади рекомендації для реалізації проекту», – Юрій Мартинюк.