Через перекриття частини вулиці Бандери, яку закрили на реконструкцію 28 вересня, утворилися величезні корки, зокрема на площі Святого Юра. Через це частина водіїв поїхали просто через сквер.

«Ми колись попереджали, що перекривати магістральну вулицю Листопадового чину без організації альтернативної об’їзної схеми руху – це погана ідея», – наголосив у ефірі «Народного Толк-Шоу» на каналі НТА кандидат на міського голову Львова від партії «ВАРТА» Ігор Зінкевич.

Після закриття на ремонт вулиці Бандери ситуація лишень погіршилася. За словами Ігора Зінкевича, він ще в травні пропонував зробити дорогу біля скверу на три полоси, як було раніше, а не на дві, як зараз.

Також потрібно перенести тролейбусну зупинку, що розташована між сквером Святого Юра та Політехнікою, на вулицю Митрополита Андрея.

Ще одна проблема – через недолугі дорожні знаки, що забороняють проїзд, і невдале розташування пішохідного переходу, фактично закоркований поворот з Дорошенка на Бандери.

«Комплексно ніхто в міській раді не хоче вирішувати проблеми корків, що утворилися через початок ремонту вулиці Бандери. Насправді, це чергова піар-кампанія Андрія Садового», – впевнений Ігор Зінкевич.