Відкриті уроки з тенісу для дітей від професійних тренерів організували активісти партії «ВАРТА» на кортах, що на Кастелівці, 8 у Франківському районі.

Наразі ці корти мають асфальтоване покриття. Ще два роки тому у мерії пообіцяли провести їх реконструкції та зробити ґрунтовими. Втім з того часу практично нічого не змінилося. Лише на території вирізали кілька дерев і кущів.

Тож саме для того, щоб привернути увагу до ситуації з кортами і загалом розвитку дитячого спорту у Львові, «вартові» й організували цю акцію

«Ми ще досі віримо в потуги ЛКП «Спортресурс» та інших причетних структур. Та, думаю, що, якби бізнесу чітко пропонували спершу інвестувати у громадські простори, а тоді давали дозвіл на різні прибуткові проєкти, місто мало би вже інший вигляд», – говорить активіст партії «ВАРТА» Юрій Залізняк.

За словами організатора уроків, активісти «ВАРТИ» Назара Дмитрасевича, наразі лише ентузіазм батьків, молодих спортсменів і тренерів, які є справжніми фанатами своєї справи, Львів може вважатися спортивним містом.

«Але львів’яни мають право на громадські простори, де зможуть відпочивати, де діти зможуть розвивати свої спортивні таланти. Тож поки розвиваємось, як можемо, і вчимо дітей спорту хоча б на таких кортах. Дякуємо за участь у нашому відкритому уроці батькам, діткам і професійним тренерам ДЮСШ №1, які зголосилися на нашу акцію», – каже Назар Дмитрасевич.