Уже впродовж кількох років тривають судові спори за територію близько 4 га біля стадіону «Сільмаш».

З ініціативи депутатів, раніше Львівська міська рада прийняла ухвалу, щоб організувати там спортивний простір. Проте компанія, яка претендує на цю територію, оскаржила ухвалу в суді.
Водночас місцеві мешканці, які роками борються за збереження території, зібрали підписи за створення громадського простору і подали на розгляд ради місцеву ініціативу «Про створення громадського простору «Наш Сільмаш» на перехресті вулиць Сулими і Народної». Депутати підтримали ініціативу.
Депутатка від ВАРТИ Неля Васюта зазначила, що у цьому мікрорайоні практично відсутня соціальна інфраструктура і громадський простір надзвичайно потрібен громаді.
«Йдеться про стадіон, який розташований у колишньому промисловому районі, який зараз активно забудовується і де відсутня соціальна інфраструктура.
Проте, це єдине місце в мікрорайоні, де можуть відпочити дорослі і діти, і це єдиний зелений оазис, тому його треба обов’язково зберегти та відновити.
Юридичний департамент проводить велику роботу. Дякую за те, що відстоюєте інтереси громади. Сподіваюсь, що перемога врешті буде на боці громади», – зазначила Неля Васюта.