Після проведення реорганізації замість семи функціонуватиме всього три комунальні установи. А саме: Єдиний Центр надання соціальних послуг, Центр соціальної підтримки ВПО та Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

На вимогу часу система соціальних центрів у місті потребує реформування, – вважає голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту Валерій Веремчук.
“П ’ять інших організацій об’єднають, тому що вони надають послуги, які багато в чому перетинаються. Зрозуміло, що навантаження на соціальний захист значно зросло. Відтак нам потрібно цю систему переформатувати і адаптувати до нових реалій, які ми маємо у зв’язку з повномасштабною війною. На комісії ми обговорювали концепцію реформи в галузі соціального захисту. Мета – зменшити кількість адміністративного персоналу та збільшити кількість соціальних працівників, які безпосередньо надають послуги – психологів, реабілітологів, тощо.
Однозначно, ця ідея потребує ще ширшого обговорення та удосконалення. Головне, щоб той, хто потребує цієї послуги, знав до кого, за яким номером телефону можна звернутись. Щоб людина не бігала установами, а могла отримати комплексну допомогу», – зазначив Валерій Веремчук.
Додамо, що серед переваг від створення Центру надання соціальних послуг – отримання пакетів під реабілітаційні послуги від НСЗУ, грантове фінансування, створення Наглядової ради та інш.