У Львівській міській раді щороку витрачають мільйони на розробку та коригування проектів, проте навіть не починають втілювати їх в життя.
Про це голова комісії фінансів та планування бюджету Наталія Шелестак заявила у коментарі Еспресо Захід
“Найкрутіший незавершений проєкт – центр спорту на Сихові, на який витрачено, якщо не помиляюсь, 12 млн грн, або десь близько цього. Тобто 12 мільйонів витратили лише на виготовлення проєкту та його перероблення, а потім зрозуміли, що ми нічого будувати не будемо і закрили ЛКП. Але що таке для Львова 12 млн…” – сказала Шелестак.
У проєкті бюджету розвитку на 2023 рік є ще один грандіозний проєкт – трамвай на Щурата.
“Я ледь не впала: у проєкті бюджету розвитку є трамвайна колія на Миколайчука за 16 млн. Це я так розумію, ми знову робитимемо і чергові 16 млн на папери. А у нас зараз уже по Миколайчука не можливо проїхати. Якщо ми туди ще всунемо трамвай. Андрій Іванович собі придумав, що так само як трамвай на Сихів, має бути трамвай на Щурата. А чи потрібен там трамвай і що ми робитимемо зі швидкими, адже там дві великі лікарні та станція екстреної медицини. Що робити, коли комусь стане зле, а швидка стоятиме у заторі” – резюмувала Наталія Шелестак.
Додамо, що бюджет розвитку на 2023 рік попередньо розглядатимуть у депутатських комісіях.