Як розвиватиметься Львів у найближчі 5 років? Від сьогодні рух «ВАРТА» проводить серію експертних дискусій, щоб напрацювати чіткі кроки дій у всіх найважливіших сферах для життя львів’ян. На їх основі буде прописана програма розвитку міста «Твій Львів»

«Йдеться про програму конкретних кроків, а не планів, стратегій чи ідей, яких львів’яни за крайні роки вже наслухалися достатньо. Ми ж запропонуємо чіткі дії, які потрібно зробити, щоб місто, яке ми любимо, ставало кращим», – говорить координатор руху «ВАРТА» Валерій Веремчук.

Розпочали із теми транспорту, яка є найболючішою для львів’ян. В цій експертній дискусії взяли участь координатори «ВАРТИ», депутати ЛМР Ігор Зінкевич та Валерій Веремчук, керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига, директор ТзОВ «Культура Сергій Партика, експерт із впровадження інноваційного транспорту Данило Коць, активісти «ВАРТИ» Юрій Добуш, Володимир Баб’як і Назар Бай.

Розглянули шість ключових моментів, через які сьогодні у Львові переважає транспортний колапс. У кожному експерти висловили пропозиції, які в комплексі дозволять розкоркувати місто, щоб містяни змогли швидко пересуватися містом.

«Транспорт – це дуже об’ємна сфера. Але спільно визначили речі, які потрібно першочергово вирішувати у місті. Це дотримання генерального плану, продумана мережа громадського транспорту, будівництво паркінгів, створення сучасних автостанцій за єдиним стандартом. Також необхідна негайна реконструкція мереж електротранспорту, популяризація та розвиток таких видів транспорту як електрокари, електросамокати. Розглядаємо можливість запустити міську електричку. Це ряд комплексних рішень, які в підсумку мають дати один ефект – розкоркувати наше місто», – підсумував зустріч Ігор Зінкевич.

Зазначимо, що впродовж цього тижня заплановані зустрічі ще трьох експертних груп – по медицині, освіті і культурі, інтегрованому розвитку міста.