Один із варіантів до вирішення транспортного колапсу в закоркованому Львові – це активне використання містянами альтернативних та екологічних видів транспорту.

У цьому переконаний кандидат у депутати ради Львівської ОТГ від партії «ВАРТА», засновник першого українського шерінгу електросамокатів Данило Коць.

Ідею такого стартапу він привіз разом із другом з Європи. Справа розвивається. Втім у Львові ще недостатньо для цього розвинута інфраструктура. Велодоріжок не вистачає, не завжди вони зроблені якісно і є безпечними.

«Нові велодоріжки потрібно прокладати на маршрутах від студентських гуртожитків до університетів, до лікарень – до закладів, куди краще не спізнюватися. А, як показало дослідження, у години та дні найбільшого транспортного навантаження електросамокатом вдається дістатися до місця призначення значно швидше, ніж на авто», – розповів Данило Коць в ефірі «Правда ТУТ».

Також він звернув увагу на розбиті дороги та хідники, якими дуже складно пересуватися через поганий стан.

«У нас нещодавно стався випадок, коли користувач самоката впав і покалічився у парку, адже втрапив у величезну яму. Тож якісної інфраструктури можна досягнути лише в одному випадку – ремонтувати дороги під час усієї каденції, а не лише перед виборами», – наголосив Данило Коць.