Про це повідомила голова комісії Наталія Шелестак. За її словами, міський голова Львова знову заборонив чиновникам відвідувати комісію фінансів та надавати будь-яку інформацію.

З часу останнього засідання від 13 квітня не отримано відповіді на жоден запит депутатів щодо використання коштів з міського бюджету.
Відтак члени комісії звернулись повторно до міського голови Андрія Садового з вимогою надати інформацію щодо того, скільки коштів перераховано на поповнення статутних капіталів комунальних підприємств, а також кожному розпоряднику надати інформацію про використання коштів.
Крім цього, депутати вимагають звіт про нарахування премій для заступників та радників мера.
Голова комісії фінансів Наталія Шелестак повідомила, що керівник департаменту фінансової політики інформує про позитивну динаміку виконання бюджету Львова.
«Проте у нас немає розуміння, куди йдуть кошти. Я вважаю, що ми зобов’язані цим цікавитись і реагувати на незрозумілі витрати. У Львівській міській раді уже майже три місяці не проводяться сесії. Дехто каже про нібито військову таємницю. Але яка може бути таємниця від депутатів? Скільки закупили лопат для військових чи військової форми? Ми можемо провести закрите засідання, якщо міський голова так боїться оприлюднювати інформацію. Крім цього, депутати запитують, чи виконується ухвала з пунктом про обмеження нарахування премій заступникам? », – зазначила Наталія Шелестак.
У разі не виконання вимог члени комісії фінансів вирішили звернутись до правоохоронних органів з проханням провести перевірку діяльності чиновників міської ради.