Комісія фінансів та планування бюджету підтримала внесення змін до ухвали “Про затвердження Примірного статуту установи дитячо-юнацького та молодіжного клубу ЛМТГ“.

За словами голови комісії Наталії Шелестак, йдеться про організаційні питання щодо створення Центру «Простір можливостей» для дітей з інвалідністю.
“Це питання, «Простору можливостей» для діток з інвалідністю, яке я лобіюю вже півтора року. Місто цьогоріч виділило на Центр 6 млн грн, але, на жаль, так і не розпочали його роботу. Діти не мають можливості зараз отримувати відповідні послуги, але ми маємо зробити все можливе, щоб він запрацював».
✔️Також депутати підтримали питання фінансування рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.
Директор ЛКП «Зелене місто» Тарас Калужний пояснив, що Мінфіном, Мінрозвитку громад та територій, Львівською міською радою ЛКП «Зелене місто» у співпраці з Європейським інвестиційним банком була укладена угода про передачу коштів позики та Місцева гарантія ЛМР. Йдеться про угоду передачі коштів позики для підпроекту «Комплексне удосконалення системи поводження з ТПВ у м.Львові».
Для набрання чинності угоди, Місцевої гарантії та реалізації проекту необхідно затвердити їх сесією ЛМР.
✔️Окрім цього, члени комісії погодили дві програми щодо відшкодування витрат на поховання військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та відшкодування витрат на поховання внутрішньо переміщених осіб.
✔️Депутати проголосували за програму для учнів шкіл «Львівські спортивні шкільні ліги», яка стартує з наступного року. Передбачається участь школярів 13-15 років, змагання відбуватимуться у трьох видах спорту: волейбол, баскетбол і міні-футбол. Змагання проводитимуть щорічно серед учнів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.