Передвиборчі перегони виходять на кульмінаційну пряму та, замість виборювати голоси своїми ідеями та програмами, деякі їх учасники зриваються з ланцюгів.

Опоненти запустили проти партії «ВАРТА» потужні хвилі «чорних технологій». Спочатку були фейкові сторінки у соцмережех, утворені винятково для поширення брехні проти «вартових», яку навіть не соромилися ширити через рекламу, масовані атаки ботоферм.

Зараз стартувала друга хвиля та інші прийоми. Про це нас повідомляють самі львів’яни.

Деякі політсили, які трясуться від передчуття поразки чи просто не знають, що таке чесна конкуренція, організували так звані «соціологічні» опитування-обдзвони виборців, начебто, щоб дізнатися електоральні настрої львів’ян. Та, схоже, справжня мета – геть інша. «Збивати» тих, кого бояться, відверто маніпулювати свідомістю людей.

Як виявилося, «ВАРТУ» навіть не включають у перелік партій до питання: «Кого будете підтримувати на виборах 25 жовтня». Понад те, якщо ж учасники опитування відповідають, що голосуватимуть саме за «ВАРТУ, то у відповідь чують: «Та ви що? «ВАРТА» не проходить. Назвіть іншу партію».

Що ж, шановні опоненти, конкуренти, які живуть за принципом «мета виправдовує будь-які засоби», можемо відповісти Вам так.

Ви самі ставите себе у програшну позицію, бо живете вчорашнім днем, живете минулим, де були «темники», «чорнуха», залякування. Та якщо Ви й досі вірите, що такі речі допоможуть перемогти, – то Ви і є саме минуле, час якого минув.

Наше суспільство подорослішало, воно пройшло найскладніші випробування, щоб по праву називатися суспільством Гідності. І жаль, що багато політиків цього так і не зрозуміли.

Ми не боїмося брудних ігор. Тому що маємо, що їм протиставити, – власну дію на користь людей, яку ведемо вже з 2014 рок, чітку програму на 5 років, реальну підтримку львів’ян. Яка ця підтримка? Що ж, відповімо офіційними цифрами реального соціологічного опитування, яке провела авторитетна агенція FAMA.

Партія «ВАРТА» – у трійці лідерів серед політсил, що йдуть у Львівську міську раду. Вже сьогодні ми маємо 10% і, впевнені, що ця цифра тільки зростатиме. Бо сьогодні обирають дієвих!