У центрі підлітки та молодь з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю зможуть отримати допрофесійну підготовку. Ініціатива належить депутатці від “ВАРТИ” у Львівській міській раді Наталії Шелестак, а також вартовій та громадській активістці Галині Царьовій.

“Ми охопимо період переходу від школи до профтехучилища для тих дітей, які не можуть отримати атестат. Вбачаю своєю місією до кінця каденції створити таку структуру, де буде повний комплекс підтримки для сімей, які виховують особливих діток, від народження до повноліття. Ми дамо можливість цим дітям здобувати освіту, а потім працювати та заробляти кошти”, – розповідає Наталія Шелестак.

Попередньо заплановано, що у центрі проходитимуть соціалізацію та здобуватимуть професійні навички близько 20-ти дітей. Навчання відбуватиметься в післяобідній час. Також у  «Просторі можливостей» запровадять кілька напрямків: психологічна робота та акцент  на допрофесійній підготовці підлітків.

“Хочемо напрацювати хороші стосунки з соціально-відповідальним бізнесом для створення в місті соціальних підприємств, де зможуть працювати діти з інвалідністю”, – додає Галина Царьова, активістка та членкиня “ВАРТИ”

Також додамо, що наприкінці жовтня у співпраці з депутатським корпусом ЛМР Галина Царьова організувала форум соціальної взаємодії для жінок з інвалідність та жінок, які виховують дітей з інвалідністю “Сильна. Вільна. Спроможна”. Сьогодні Галина Царьова отримала подяку секретаря Львівської міської ради Маркіяна Лопачака за вагомий внесок у реалізацію благодійних проектів.