Активісти партії «ВАРТА» разом із мешканцями Сихова і Личаківського району провели рейд місцевими дворами і міжквартальними дорогами: за допомогою фарби позначали найбільші ями, щоб водії могли заздалегідь побачити їх та оминути. Загалом виділили понад 70 вибоїн.

Як пояснили учасники акції, до її проведення підштовхнуло те, що, навіть попри численні звернення і скарги мешканців, у районах є ями, яких роками не беруться ліквідовувати. У  Львові здебільшого ремонтують центральні дороги, натомість на проїзди між дворами, будинками мало звертають уваги.

Наприклад, як розповіли мешканці вул. Пекарській, 16, їхнє подвір’я всіяне ямами і це створює проблеми не лише водіям, а й пішоходам, які тут ламали і руки, і ноги.

«Й інші мешканці, і я особисто писали звернення в Личаківську районну адміністрацію. Чули тільки обіцянки, що на наступний рік двір включать у титульний список на ремонт. Але жодного результату так і не дочекалися. Ми навіть просили, щоб бодай ті ями підсипали, – у відповідь тиша», – розповідає місцевий мешканець, активіст партії «ВАРТА» у Личаківському районі Олег Процик.

«Кожний мешканець Сихова, всі, хто сплачує податки, наповнює бюджет, мають право їздити нормально. Тож своєю акцією ми хочемо не лише подбати про безпеку водіїв, а й привернути увагу до поганих міжквартальних доріг у Львові», – говорить активіст партії «ВАРТА» у Сихівському районі Сергій Канюка.

За результатами рейду, активісти підготують скарги до міської влади, щоб посадовці звернули увагу на проблемні ділянки у Сихівському та Личаківському районах Львова.

Такі рейди «вартові» проведуть й в інших районах міста Лева. Також просять мешканців долучатися до акції, повідомляти про критичні місця на їхніх вулицях.