У мікрорайоні Кривчиці місцеві мешканці та активісти «ВАРТИ» розпочали власними силами відновлювати дитяче футбольне поле на вул. Тарнавській, 39-А, яке вже роками ніхто не доглядає. Трава не кошена, з усіх сторін – височезні зарослі бур’янів та кропиви.

Як розповів координатор «ВАРТИ» Ігор Зінкевич, він був шокований станом стадіону. Про те, що це футбольне поле, нагадують лише старі ворота.  Відтак разом із місцевими мешканцями вирішили не чекати, поки у мерії розберуться, хто має відповідати за стан стадіону, а почали самотужки приводити його до ладу.

«Домовилися про допомогу з ЛКП «Спортресурс» та Ігорем Самотієм і розпочали з косіння трави. Тепер шукаємо грейдер, щоб підрівняти поле та засіяти його газоном. Якщо хтось може допомогти із технікою за розумні кошти та для благої цілі, зголошуйтеся», – говорить Ігор Зінкевич.

За словами активіста «ВАРТИ» у Личаківському районі Романа Побурка, стадіон на Тарнавській, – чи не єдиний у мікрорайоні, втім діти тут уже роками не можуть займатися спортом.

«Ми плануємо не лише якнайшвидше розчистити територію стадіону, а й впродовж місяця організувати тут благодійний турнір. Діти не повинні потерпати від того, що чиновники не можуть дати собі ради зі своїми функціями», – говорить Роман Побурко.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі «Народного толк-шоу» Ігор Зінкевич розповів, що велика частина спортивних, дитячих майданчиків у Львові й досі не оформленні по документах, не мають закріплених за собою ділянок. А відтак нема і відповідальних за їхній догляд, про організацію безпеки на них.