Міський транспорт – це та сфера, над розвитком якої має працювати повноцінна команда професіоналів із комплексним баченням, здатних ухвалювати рішення та відповідати за них. Саме тому голова транспортної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Ігор Зінкевич наполягає на створенні повноцінного профільного департаменту у Львівській міській раді.

«Ми очікуємо, що міський голову, згідно із чинним законодавством, таки оголосить конкурс на керівника такого департаменту. І сподіваюся, що на цю посаду вдасться знайти, який зможе презентувати якісну програму, почати втілювати її в життя. Такий департамент має стати зв’язковою ланкою між різними дотичними до сфери управліннями, відділами, підприємствами, завдяки чому можна буде вийти на комплексний підхід», – прокоментував Ігор Зінкевич у програмі «Стінка на стінку».

За його словами, депутати підтримують таку ініціативу, також «за» управління транспорту. Зараз основне питання – наповнення департаменту добрими фахівцями, професіоналами цієї справи.

«Зараз за транспорт відповідає наче б то багато людей, але по факту – ніхто. Іноді навіть не знаєш: а з кого питатися про ту чи іншу ситуацію. Натомість керівник департаменту буде звітувати про свою програму, про етапи її реалізації, про використання грошей. Ця людина справді буде відповідальною за те, що робиться у місті з транспортом», – додав Ігор Зінкевич.