Сьогодні на комісію архітектури, містобудування та розвитку територій звернулись мешканці вулиць Богданівської – Тарасівської щодо розроблення детального плану.

Мешканці висловились проти можливої зміни функціонального призначення цієї території.

Вислухавши мешканців і представника забудовника, комісія вирішила не підтримувати питання розробки детального плану, який передбачає багатоповерхову забудову.
“На комісію звернулись мешканці трьох садових кооперативів. Де-факто люди мають там житло і вони категорично проти того, щоб їхня територія, яка зараз розташована в межах функціонального призначення Ж-1 (малоповерхова житлова забудова), якимось чином змінювалась.
Комісія вирішила не підтримувати це питання, оскільки не вбачає реальної необхідності для міста розробляти цей детальний план і змінювати функціональне призначення», – розповів заступник голови комісії Юрій Мартинюк.
Також члени комісії розглянули за участі мешканців звернення щодо вулиці Демнянської.
“Приватний підприємець стверджує, що має там нерухоме майно, а по факту там лежать два бетонні блоки, за які тривають судові процеси. Мешканці на цій території самотужки облаштували дитячий майданчик, хочуть його зберегти, але не можуть узаконити. Комісія підтримала мешканців і відмовила заявнику у затвердженні відповідного проекту землеустрою”, – Юрій Мартинюк.
Крім цього, члени комісії
✔️перенесли питання
“Про надання ЛКП “Зелене місто” дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с. Малехові”
з проханням підготувати одну ухвалу, в якій передбачити всі земельні ділянки, на яких проводиться рекультивація і які є у підпорядкуванні «Зеленого міста».
✔️перенесли питання за зверненням Першого ТМО і вирішили запросити представників управління архітектури і керівника комунальної установи, щоб з’ясувати бачення міста стосовно цієї території.
Одне з важливих питань – на вулиці Карафи-Корбут перед будинками 10,12 депутати просять почати виготовлення відповідної документації для внесення цих територій до переліку скверів Франківського району.
“Також члени комісії архітектури дали доручення управлінню земельних ресурсів підготувати аналогічні ухвали по територіях, які розташовані за цими будинками. Сподіваємось, це буде зроблено і на кілька скверів у Франківському районі стане більше”, – зазначив Юрій Мартинюк.