Комфорт львів’ян, а не «показуха» за шалені гроші на окремих ділянках – саме це має вийти на перше місце при визначені вулиць для проведення капітальних ремонтів, – переконана голова бюджетної комісії Наталія Шелестак.

Зараз же, на її погляд, «дорожня» стратегія у Львові викривлена. Пояснила: величезна частина доріг у місті розбиті, вулиці не каналізовані, але на них узагалі не звертається уваги. Натомість розпочинають показово робити вулиці, де ситуація терпима.

«Приклад: вулиця Пекарська. Чому саме вона, чому за 141 мільйон – нам ніхто не пояснив. Комісію, депутатів поставили перед фактом: попередня каденція проголосувала, всі все затвердили, пан Шмідт зробив проєкт. Щоб всілякі красоти, квіточки, доріжки. Я тільки за те, щоб всі вулиці були у Львові і зручними, і красивими. Але я не розумію, чому ми почали ремонтувати вулицю, яка була проїзною. Першочергово треба робити ті території, де проїхати-пройти не можна. А вже потім думати про квіточки», – прокоментувала голова бюджетної комісії Наталія Шелестак в ефірі «Народного толк-шоу».