На комісії фінансів депутати погодили:

👉кошти із резервного фонду на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з заміни ліфтів першого та другого під’їздів будинку № 56 на вул. Г. Хоткевича у сумі 4 млн 394 тис грн.
👉 проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану житлового будинку №60 на вул. Стрийській, у тому числі окремих конструктивних елементів будинку у сумі 1млн 218 тис грн.
👉часткове фінансування робіт з демонтажу аварійних конструкцій даху та міжповерхового перекриття будівлі «Землевпорядного корпусу Львівського національного університету природокористування у м. Дубляни» у сумі 1млн грн.
📍 Також голова комісії Наталія Шелестак підняла питання термінового ремонту ліфту на вул. Мазепи, де торік через його несправність загинула жінка.
💬«Як повідомив керівник департаменту ЖКГ, на цей рік заклали 500 тис грн на початок робіт, проте досі тривають слідчі дії. Я прошу звернутись до правоохоронних органів з проханням надати дозвіл на ремонтні роботи. Адже майже рік мешканці з малими дітьми ходять пішки, а на останньому поверсі живе жінка, яка тепер позбавлена можливості вийти з будинку. І головне, регулярно проводити перевірку ліфтів, щоб не допустити трагічних подій у майбутньому », – зазначила Наталія Шелестак.
Також члени комісії фінансів проголосували за титульні списки районних адміністрацій Львова. Левова частка з них – це покриття боргів минулого року.