Щоб це сталось комісія транспорту пропонує змінити маршрут двох автобусів, управління транспорту – наразі не погоджує.

На минулому засіданні комісія транспорту, зв’язку і міської мобільності підтримала звернення ГО «За якісний транспорт» щодо змін курсування 46 і 19 маршрутів. За словами голови комісії Ігоря Зінкевича, це дозволить покращити доступність до дитячої лікарні.
“Є пропозиції, які стосуються 46 і 19 маршрутів. Місто функціонує, працює, до нас приїздить багато людей і наше завдання покращувати транспортне сполучення. Зараз є багато дітей, які потребують лікування, а питання з добиранням до лікарні досі не вирішене. Нарешті на вулиці Орлика завершили ремонт дороги. Ми попросили управління транспорту провести розрахунки щодо того, щоб автобуси не тільки їхали по вулиці Мазепи, а й заїздили на вулицю Орлика», – зазначив Igor Zinkevych
Як пояснює засновник «За якісний транспорт» Святослав Товстига, 46 маршрут їхатиме за таким маршрутом: Сихів –вулиця Зелена – центральна частина, проспект Чорновола і вулиця Мазепи, далі – в мікрорайон Щурата, хоч раніше він йшов через Миколайчука. Зараз пропонується, щоб автобус курсував через Пилипа Орлика і вертався через вулицю Віри, Надії, Любові. Відповідно, він буде в більшій доступності до дитячої лікарні. Мешканці мікрорайону Щурата також будуть у виграші, бо їхатимуть на дві зупинки менше.
“Щодо 19 маршруту ми даємо більший пробіг і охоплюємо більшу частину району вулиці Топольної, який є густозаселеним, і де немає сполучення з важливим транспортним вузлом – автостанцією № 2», – Святослав Товстига.
Натомість, ці пропозиції наразі не отримали підтримки управління транспорту.
«Вважаю рішення управління транспорту недолугим, – каже Ігор Зінкевич. – Ми уже не перший рік чекаємо на нову транспортну мережу, нам обіцяють її в березні, тож, сподіваюсь, до нас дослухаються і ми передбачимо доступність до соціальної інфраструктури міста».
☝️Також члени комісії заслухали директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва, який повідомив, що зараз в підприємства на балансі 7 евакуаторів. З них три – в робочому стані, решта – потребують ремонту. Через це нещодавно оголошений тендер ЛКП «Львівелектротранс» на оренду евакуаторів з екіпажем для евакуації транспортних засобів.
Ігор Зінкевич зазначив, що першочергове завдання підприємства – отримувати прибуток, а не віддавати його іншим фірмам.
“Якщо у нас є прибутковість в цій сфері, як показує «Львівелектротранс», то треба розвивати свої евакуатори. Відтак я не бачу доцільності в тому, щоб оголошувати тендер на додаткові автомобілі і віддавати їм прибутки» – Ігор Зінкевич.