Львів може стати першим містом, де буде створено комунальний індустріальний парк для розвитку малого та середнього бізнесу.

Як це можливо? Завдяки концепції індустріального парку «Сигнівка», який був напрацьований Kyiv School of Economics за фінансової підтримки Уряду Великої Британії (UK Aid).
Днями ці пропозиції на робочій зустрічі у ЛМР озвучив ексзаступник міністра економіки, виконавчий директор ГО “Технології прогресу” Max Nefyodov.
За словами заступника голови комісії підприємництва Ореста Печенка, запропонована концепція передбачає створення в індустріальному парку комфортних умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
Це стане можливим завдяки наданню великого переліку додаткових послуг, які може надавати підприємцям приватна управляюча компанія – юридичний супровід, бухгалтерський облік, маркетингову та ІТ підтримку.
Водночас усі вже існуючі індустріальні парки в Україні орієнтовані виключно на великий бізнес.
” На мою думку, створення парку за такою концепцією дасть змогу запустити виробництво вітчизняним товаровиробникам на «Сигнівці». А в умовах війни це – надважливо. Адже українська економіка не має зупинятись за жодних обставин, бо це податки та створення нових робочих місць. До того ж, до Львова переїхало багато підприємств із Сходу та Півдня України, тому місто має створити для них комфортні умови для розвитку.
Дякую колегам – Yaroslav Rushchyshyn, Max Nefyodov Олексі Возняку, Андрію Дячишину, Andriy Moskalenko, Вікторія Довжик, Ірина Кулинич, Andriy Pavliv, Oleh Veklyn», – зазначив Орест Печенко.