Монітор вітальних показників Criticare, PoetPlus8100 з капнографом, можливістю запису ЕКГ та температурним датчиком, –  саме такий подарунок для відділення Львівської обласної клінічної лікарні, що приймає хворих на коронавірус, організувала Наталія Шелестак.

Апарат має широкі функціональні можливості, забезпечує контроль параметрів життєдіяльності пацієнтів. І, як зазначають медики, це значно полегшить процес спостереження за хворими.

«Ми сподіваємося, що настане час, коли держава належним чином дбатиме про лікарів. А наразі ж допомагаємо медикам – як можемо і чим можемо. Активно робимо це ще від весни і не будемо зупинятися. Адже у «ВАРТІ» багато лікарів-практиків, які зараз на передовій, тому знаємо, якою є реальна ситуація із забезпеченням медзакладів. Дякуємо другу Платону, який укотре посприяв придбанню дорогого обладнання. Це саме та дія, що допомагає рятувати життя», – говорить Наталія Шелестак.

Нагадаємо, до Міжнародного дня передчасно народжених дітей з ініціативи Наталії Шелестак «вартові» подарували у Львівський обласний неонатальний центр два інкубатори з фототерапією і монітор спостереження. Ця апаратура допоможе виходжувати маленьких пацієнтів.

Також активісти «ВАРТИ» та волонтери «Народної Самооборони» Львівщини продовжують доставляти медичні меблі у лікарню «швидкої» на Топольній, де планують повністю замінити всі ліжка.