До Міжнародного дня передчасно народжених дітей з ініціативи Наталії Шелестак «вартові» подарували у Львівський обласний неонатальний центр два інкубатори з фототерапією і монітор спостереження. Ця апаратура допоможе виходжувати маленьких пацієнтів.

Кювези передали завідувачці відділення патології недоношених новонароджених Ользі Децик та завідувачці відділення інтенсивної терапії Зоряні Салабай.

«Два інкубатори для діток – це дуже символічно для мене. Саме у цьому Центрі виходили двох моїх синів – 16 і 9 років тому. Окрім того, як «вартові» могли залишитися осторонь? Фіолетова барва – це також колір немовлят, які дуже поспішали народитися.

Щодня лікарі, молодший персонал,медсестри Центру творять справжні дива, рятуючи малюків. Це титанічна праця, яка часто вимагає ювелірної роботи. Тож сьогодні дякуємо працівникам Центру за всіх діток, яких вони виходили. Впевнені, що кювези допоможуть врятувати ще багато маленьких життів. Дякую всім колегам-«вартовим» за підтримку моєї ідеї. А особлива вдяка за небайдужість Платону, який зробив усе можливе, щоб ця подія відбулася», – говорить Наталія Шелестак.

Ще вона повідомила, що при Центрізавершується створення Банку грудного молока, втім не вистачає певного обладнання для початку його роботи. «Тож будемо ініціювати дофінансуванняпроєкту державою, щоб Банк зміг якнайшвидше запрацювати», – додала Наталія Шелестак.

Зазначимо, що «ВАРТА» також пропонує створити Банк грудного молока і при Львівському обласному перинатальному центрі, щоб усі новонароджені при потребі могли отримувати донорське молоко.