Якщо чиновники ховаються від реалій життя у кабінетах, включається активна громада, мешканці, які не хочуть втішати себе порожніми обіцянками, чекати, поки влада згадає свої прямі функції, а розуміють, що треба діяти.

Координатор руху «ВАРТА», депутат ЛМР Валерій Веремчук в ефірі «Народне толк-шоу» навів приклади, коли активні львів’яни діють ефективніше, аніж ті, хто мав би дбати про добробут і комфорт містян.

«Активна громада – ефективний результат. Саме завдяки активістам, місцевим депутатам у крайні 5 років забуте всіма Рясне нарешті відчуло позитивні зміни: почалися ремонти, з’явилася медіатека, нові сквери, майданчики», – розповів Валерій Веремчук.

Також нагадав ситуацію із запущеним стадіоном у Кривчицях. Минулого тижня телеканал показав сюжет про футбольне поле, яке заросло бур’янами.

«Поки бюрократи не можуть розібратися, хто відповідальний за його стан, активісти «ВАРТИ» взялися приводити стадіон до ладу – щойно побачили сюжет про його жахливий стан. Уже покосили траву, яка сягала до коліна. Вирівняють поле, щоб посіяти газон. І це є приклад, як треба діяти. І для чиновників зокрема. Втім виникає питання: а навіщо нам чиновники-нероби, які ігнорують важливі для людей питання», –  наголосив Валерій Веремчук.