Замість завчасно повідомити про необхідність передбачити у бюджеті розвитку на 2021 рік кошти на зарплати своїм працівникам, погодити суми з профільними комісіями, керівники комунальних «Львівелектротрансу», АТП-1, «Львівавтодор» і парку Знесіння вирішили просто поставити депутатів перед фактом: дайте гроші, бо люди залишаться без грошей.

«Найцікавіше, що двома днями раніше керівники комунальних «транспортників» брали участь у засіданні нашої профільної комісії і навіть не згадали про це. Може, вони турбуються тільки про власні зарплати, на які, як виявилося, кошти вже і передбачені і застраховані», – розповів голова комісії транспорту, зв’язку та мобільності Ігор Зінкевич.

«Мене вразила ця ситуація, спроба штучно створити незрозумілий конфлікт. Ми домовлялися, що всі фінансові погодження бюджетна комісія робитиме тільки після висновків профільної – це логічно і правильно. Тому можна лише здогадуватися, чому керівники підприємств на транспортній комісії не підняли таке важливе питання, як зарплати власних працівників», – говорить голова бюджетної комісії Наталія Шелестак, яка вчора під час колегії ЛМР звернула увагу на ситуацію.

Її обурило, що «комунальники» вирішили обійти процедуру і спробували діяти у спосіб «шантажу»: дайте гроші, бо не буде зарплат людям. Натомість депутати хочуть почути обґрунтування величезних сум, які їм пропонують погодити. Тим паче, що мова не лише про зарплати. Як довідався Ігор Зінкевич, «Львівелектротранс» також має велику заборгованість по електроенергії, яка тягнеться ще з листопада 2020-ого.

«Жодні маніпуляції, що депутати не хочуть давати гроші за зарплати, не пройдуть. Зате зараз і в мене, і в моєї колеги Наталії Шелестак з’явилося багато нових питань до керівників підприємств: чому виникла така ситуація, звідки появилася така заборгованість. Їх обов’язково задамо на позачергових засіданнях наших комісій», – резюмував Ігор Зінкевич.

Фото: “Твоє місто”