Як можна відстоювати права своїх дітей, знає активістка руху «ВАРТА» Олена Халілова, яка очолює батьківську раду у СЗШ №54. Разом з іншими батьками домоглася ремонту у шкільній їдальні.

«Мої діти навчаються в цій школі. Тож бачила, в яких умовах харчують школярів. Серйозного ремонту в нашій їдальні не було з часів відкриття школи. Обладнання застаріле. У закладі навчаються 1 222 учні. Вони мають право на здорове харчування, можливість поїсти у чистоті», – розповідає Олена Халілова.

Батьки вирішили самотужки домагатися кращого для своїх дітей: подавали заявки на різні конкурси із проєктом ремонту їдальні. Врешті звернулися до депутата ЛМР, координатора ГР «ВАРТА» Валерія Веремчука. За його підтримки з бюджету виділили гроші на оновлення харчоблоку.

«Та гроші грошима. Потрібен контроль. Коли запідозрили, що підрядник халтурить, а чиновникам байдуже, зняли бучу. Бо має бути не ремонт задля ремонту, а сучасна їдальня, з якісною технікою для приготування їжі», – продовжує історію Олена Халілова.

Зараз відновлення їдальні – у самому розпалі.

«Переконана, що наша історія дії надихне інших. У кожній школі, садочку діти мають споживати смачні й корисні страви, а їжу мають готувати в безпечних умовах. Щоб так було, потрібен цілісний підхід і небайдужість. Тому я обираю рух «ВАРТА», бо там люди, з якими зможу реалізувати свої проєкти в освіті Львова», – переконана Олена Халілова.