Волонтери «Народної Самооборони» Львівщини та активісти «ВАРТИ» продовжують виконувати намічену ціль – до кінця року замінити всі 900 ліжок у Лікарні швидкої допомоги на Топольній.

Зокрема, сьогодні з Гамбурга до Львова вони доставили ще чотири фури із медичними меблями. Це 104 багатофункціональних ліжка, 208 тумб, 18 інфузорних стійок і багато іншого обладнання.

За словами координатора «ВАРТИ» Ігоря Зінкевича, попри те, що на розвантажування традиційно зголосилися чимало активістів, працювали практично увесь день.

«Це дуже великий вантаж і дуже важлива допомога для лікарні «швидкої», яку не можливо переоцінити. І можу лише вкотре наголосити: саме волонтери зараз є основною підтримкою для лікарів», – каже Зінкевич.

Як повідомив керівник  «Народної Самооборони» Львівщини та координатор «ВАРТИ» Валерій Веремчук, це вже третя партія допомоги для лікарні швидкої допомоги з Німеччини, які волонтери привезли за крайні чотири місяці.

«Я вдячний нашим німецьким партнерам, завдяки яким плануємо цього року виконати амбітний план – повністю замінити всі ліжка на Топольній, щоб пацієнти на лікуванні почувалися зручно. Дякую всім, хто сьогодні зголосився прийти і допомогти з розвантаженням», – зазначив Валерій Веремчук.