Мова не на часі? Таке говорити можуть хіба ті, хто не розуміє реальної ваги державної мови для незалежної країни. Або ті ж, хто насправді добре усвідомлює, що знищення нації починається саме зі знищення її мови. Причому ще з основ – з навчання у садочках, школах.

У Верховній Раді протягують абсолютно антиукраїнський законопроєкт № 2362 нардепа Бужанського від «Слуги народу». В його основі нівелювання навчання українською мовою в школах. Ідеться про скасування обов’язкового переходу учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020-ого. Також хочуть дозволити викладати «декілька навчальних предметів» російською мовою, мовою агресора в усіх українських школах.

Громадський рух «ВАРТА» категорично проти ухвалення цього законопроєкту.

Ми закликаємо всіх українців виступити з протестом проти брутального наступу на українську мову в кожному українському місті: у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Дніпрі… Закликаємо депутатів, для яких таких є різниця, якою мовою розмовлятимуть наші діти, якою мовою розмовлятиме Україна через 10-20 років, не допусти його прийняття. Ба більше, не допустити навіть його розгляду. Бо це ляпас усім, хто уже шість років воює на сході.

Ми не маємо права програти війну за українську мову. Бо це перший крок до поразки з агресором.

Українська мова завжди на часі!