Кількість ковідних хворих стрімко зростає. За попередню добу на Львівщині зафіксували 978 нових випадків COVID-19, з них 550 у Львові. На госпіталізацію потрапило 346 осіб. Через складну ситуацію із захворюванням з 14 жовтня у Львові посилять карантинні обмеження. 

Що зміниться?

  • У місті скасовують проведення усіх розважальних заходів. 
  • З 18 жовтня до 31 жовтня учні 5-11, студенти та позашкілля ідуть на дистанційне навчання, початкова школа та садочки поки що продовжують очне навчання.
  • Дитячі розважальні заклади – тимчасово призупиняють роботу.

Голова медичної комісії в ЛМР Валерій Веремчук також зауважив, що львівські лікарні призупиняють планові операції та госпіталізації, натомість місто готується до збільшення кількості ліжкомість для ковід-пацієнтів.

“Динаміка поширення захворюваності стрімко зростає і, зі слів самих медиків, перебіг хвороби у пацієнтів протікає значно складніше, ніж це було весною. Вже зараз у лікарні швидкої перебуває 484 хворих, у 8-й лікарні – 98, а за попередніх два дні у 5-ту лікарню госпіталізували майже 30 осіб з COVID-19. На сьогоднішній день маємо 1400 стаціонарних місць у лікарнях Львова для ковід-пацієнтів, але зараз стає зрозуміло, що цього буде недостатньо. Минулого тижня на засіданні Львівської міської ради ми погодили облаштування 100 додаткових місць у лікарні швидкої допомоги Львова. Також у резерві маємо ще Залізничну лікарню, у якій при потребі зможемо розгорнути додаткові ліжкомісця”, – Валерій Веремчук, голова медичної комісії, депутат від “ВАРТИ” в ЛМР.