Юрій Ковдань

Юрист, волонтер

Народився 5 травня 1969 року у Львові.

Освіта – вища. Навчався у Львівській комерційній академії, Інститут банківської справи.

Голова «Наш Адвокат». Керівник ГО «Плечі побратимів» та львівського осередку ГО «Українці разом!».

Одружений, виховує двоє дітей.

«Я йду в політику. Якби мені раніше хтось сказав, що я на таке наважуся, я б дуже здивувався. Я людина військова, також давно в юриспруденції, тому знаю, як у нас все відбувається в органах влади.

Та саме спостерігаючи за тим безладом, що у нас коїться: халатність, бруд, нехтування законом, правилами, нормами та мораллю, – скажу просто, що мені по-людськи набридло це все терпіти.

Чому я, мої друзі, львів’яни повинні боятися виїжджати далі від центру, де є реальна загроза загубити підвіску? Чому похід в поліклініку відкладається, аж до поки терпіти не сила? Чому люди говорять: «А він іде в політику, бо, певно, хоче до «корита». Так, їх можна зрозуміти, адже таку культуру довго і старанно формували недобросовісні можновладці. Та має бути навпаки. Люди не повинні запитувати: «З якої Ви партії?». Їм має бути цікаво: «А що Ви збираєтесь робити, які у вас плани на розвиток держави, чи хоча б нашого регіону?».

Я – юрист, знаю обхідні шляхи закону, якими користуються в адміністрації міста. Тому попереджений – означає озброєний. Саме тому я йду в політику, бо вирішив не сидіти склавши руки, а почати зміни».