Депутат ЛМР з фракції «ВАРТА» Ігор Зінкевич пропонує одразу кілька варіантів, як покращити транспортне сполучення з іншими частинами міста для мешканців Кривчиць і Знесіння, які вимушені пішки долати кілометри, щоб дістатися до найближчої зупинки громадського транспорту.

Зокрема, з початком карантину практично перестав курсувати автобус № 39, маршрут якого охоплює вулиці Ніщинського та Дорога Кривчицька. Не мають «свого» громадського транспорту і мешканці  Старознесенської, Заклинських та Кордуби.

«Я вкотре звертаюсь до керівника управління транспорту пана Олеськіва з проханням припинити знущання з львів’ян. Пропоную скоригувати схеми кількох маршрутів і запровадити кільцеві маршрути, які б сполучали Знесіння і Кривчиці з центром міста та вулицею Личаківською», – розповів Ігор Зінкевич.

Йдеться про зміну схеми маршруту № 20, щоб організувати заїзд автобусів на вулиці Ковельську і Новознесенську. Також на маршрут № 19 варто запустити автобуси великого класу та забезпечити швидке хордове сполучення між Сиховом та мікрорайонами Збоїща, Підголоско, вулицями Гетьмана Мазепи та Липинського. Таким чином, до речі, вдасться частково розвантажити і вузькі центральні вулиці від великого транспорту.