Медзаклади Львівщини можуть проводити всю діагностику, яка доступна в сучасному світі. Та є проблема доступності цього різновиду медичних послуг для мешканців з віддалених населених пунктів.

На цьому наголосив в ефірі «Правда ТУТ» Роман Пукаляк, директор Львівського обласного клінічного діагностичного центру, координатор партії «ВАРТА».

«Мешканцям Львова простіше пройти якісну діагностику. Водночас у людей, які проживають віддалено від обласного центру, із цим виникають проблеми. Тож сьогодні потрібно вирішувати комплексну проблему щодо доступності такої допомоги», – пояснив він.

Також, за його словами, нині влада ухвалює недостатньо управлінських рішень для того, щоб не те, щоб подолати, а бодай контролювати пандемію COVID-19. Також через бюрократичну тяганину процес ухвалення рішень триває дуже довго.

«Коли почалася пандемія, я був куратором від департаменту охорони здоров’я щодо роботи із волонтерськими організаціями, які допомагали лікарням. І саме у волонтерів потрібно вчитися швидкості реакції на виклики. Те, що в бюрократичній системі могло тривати місяцями, волонтери вирішували від кількох днів до тижня. Мені дуже подобається такий підхід, і його бракує у владі», – каже Роман Пукаляк.