Рух «ВАРТА» проводить серію навчань для охочих взяти участь у Громадському бюджеті: як правильно підготувати власний проєкт, розробити кошторис, провести піар-кампанію.

Перший тренінг уже відбувся у Сихівському районі. Наступний запланований на п’ятницю, 21 серпня. Лектор – громадська діячка Оксана Медвідь, яка вже чотири рази перемагала у конкурсі як автор та співавтор проєктів.

«Маю позитивний досвід, яким і ділюся, адже Громадський бюджет – це реальна можливість реалізувати свій задум за бюджетні кошти», – говорить Оксана Медвідь.

«Закликаю львів’ян, які мають ідеї, як змінити мікрорайон, свою вулицю чи подвір’я, мають енергію і бажання творити наше місто, готувати проєкти і подаватися на Громадський бюджет. Час ще є. А ми готові допомогти порадою та власним досвідом», – додає депутат ЛМР, координатор руху «ВАРТА» Валерій Веремчук, з ініціативи якого щороку у міському бюджеті збільшують суму фінансування проєктів-переможців.

Нагадаємо, у Львові стартувала подача проєктів для участі у Громадському бюджеті. Триватиме вона до 15 вересня.

Отож:

21 серпня, 19:00, вул. Чайковського, 17 (перший поверх, перші двері праворуч).

Форма для реєстрації для участі в навчанні:

https://docs.google.com/forms/d/1j2uNv9HpeyuzNBiKZmdixtpBWQM068yPbbQCT4L0p3E/viewform?fbclid=IwAR2EEuz9Sxnu4gUGXP9zRvlz1o_7Lun-7cF2vadukoDRt2E8ZhOh4M1s-HE&edit_requested=true#responses