Комісія фінансів і планування бюджету звернулась до міського голови Андрія Садового з вимогою надати інформацію про використання коштів комунальним підприємством «Адміністративно-технічне управління».

За словами голови комісії Наталії Шелестак, рішенням виконкому комунальному підприємству «Адміністративно-технічне управління» було скеровано 50 млн грн на поповнення статутного капіталу.
На що були витрачені кошти – наразі невідомо. Відтак, на думку голови комісії, міські обранці мають володіти цією інформацією, а також знати, чому були скеровані кошти на поповнення саме статутного капіталу.
 «Маємо багато запитів від військових, тероборони про забезпечення всім необхідним. Волонтери роблять все можливе і неможливе, щоб допомогти. Натомість на комунальне підприємство спрямовують велику суму коштів, що складає дві третіх резервного фонду міста на весь рік. Крім цього, на комісію не з’явились чиновники, щоб доповісти щодо інших питань порядку денного за їхніми запитами. За інсайдерською інформацією, міський голова заборонив їм оприлюднювати депутатам інформацію», – зазначила Наталія Шелестак.