А  все-таки  вірю, що саме молодь визначатиме долю і майбутнє нашого міста, нашої країни. Не лише своїми талантами, освітою та вміннями, а й політичною свідомістю, участю у виборах.

Так, усе частіше чую від «експертів», що молодь укотре проігнорує вибори, що молодь – лінивий електорат. І у відповідь мені хочеться сказати одне: не знецінюйте наших молодих людей. Із кожним роком дорослішають ті, кого ще вчора ми називали дітьми. Дорослішають не лише роками, а й свідомістю та розумінням: порядок денний завтрашньому дню задають саме вони і їхній вибір.

Нагадаю, що свого часу саме студенти – по 18-20 років – розпочали Євромайдан, «дискотеку», як у перші дні багато хто називав їхнє прагнення відстояти свій вибір і право жити так, як вони цього бажають і мріють. Але саме ця мрія про краще дала поштовх до Події! До Революції Гідності! Коли на підтримку молодій енергії прийшли сила батьків, зрілий досвід і щира допомога літніх людей. Коли утворилося дивовижне єднання поколінь.

Переконаний, що таке ми відчуємо ще не раз: молодь обирає вектор руху, старше покоління його підтримує. Бо це єдиний шлях іти вперед! І сподіваюся, це трапиться вже цієї неділі, 25 жовтня.

Я розумію, кому вигідно говорити, що молодь знову – поза виборами. Нав’язувати цю думку, щоб у неї повірили всі. Це старі політики, які звикли говорити багато і голосно про складні речі, але які не встигають за часом, за потребами нового покоління.

Отож, молодь, зараз я звертаюся до тебе. Що робити у неділю? Йти на вибори. Хочеться довше поспати? Дільниці працюють до 20:00. Погана погода, краще побути вдома і просто подивитися кіно? Повірте, ваше життя і те, яким воно буде надалі, – це значно цікавіша історія, аніж будь-який фільм. І за це життя варто проголосувати. Ви першими вийшли на вулиці у 2013 році у мороз і сніг. То невже вас зараз може спинити просто… осінній львівський дощ? Ні! Я в це не вірю.

Натомість я вірю в тебе! 25 жовтня! Тепер дієш ти!

Ігор Зінкевич, кандидат на посаду міського голови Львова