Генеральне Консульство Польщі у Львові передало медичну валізу Mediguard, укомплектовану надсучасними приладами для потреб медиків.

Це новий напрям медицини під назвою «Телемедицина». У портативній валізі вміщено найсучасніше обладнання, яке дозволяє за допомогою супутникового зв’язку проводити обстеження постраждалого у будь-якій точці країни: дистанційний термометр, глюкометр, пульсоксиметр, електрокардіограф, електронний фонендоскоп та багато іншого.
Наразі обладнання використовуватимуть у Першому добровольчому шпиталі Івано-Франківська. Його створили лікарі-переселенці з Маріуполя, Харкова, Києва. У шпиталі працюватимуть хірурги, травматологи, психологи, які відвідуватимуть внутрішньо переміщених осіб.
Лікар з Маріуполя Богдан Рудковський, який шість років працював у буферній зоні і який працюватиме за допомогою Mediguard, розповів, що потрібно подбати про медичне обслуговування переселенців, адже щодня їх кількість тільки збільшується.
 Такі шпиталі, за можливості, могли б працювати у кожному місті, у прифронтових зонах, де зруйнована інфраструктура, і портативні медичні валізи вкрай необхідні.
Лікарі поміж тим планують проконсультуватись з менеджерами НСЗУ щодо перелаштування медгалузі у воєнний час та отримання спеціального медичного пакету для обслуговування переселенців.
Разом до Перемоги! 🇺🇦