В Україні нема Конституційного суду, є тільки антиконституційний. Суд, що мав би захищати і тлумачити Основний закон, руйнує систему антикорупційної боротьби в Україні.

Саме цей антиконституційний суд визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу, що передбачає відповідальність за недостовірне декларування чиновників. Також скасував відкритий доступ до декларацій і позбавив більшості важливих повноважень Національне агентство з питань запобігання корупції. Тепер НАЗК фактично не може перевіряти декларації чиновників.

Купка продажних людей у мантіях захищає корупціонерів і вбиває безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. Ці так звані «судді»  влаштовують шабаш корупційної вседозволеності в Україні, відкидаючи нашу державу на десятки років назад.

Нинішній склад так званого Конституційного суду треба розігнати і притягнути до відповідальності всіх, хто ухвалив рішення на користь корупціонерів. Перезавантаження КС має відбуватися без будь-яких політичних квот, а лише через конкурс за участю незалежних міжнародних експертів.

Пам’ятаємо, як свого часу саме Конституційний суд допоміг Януковичу узурпувати владу. Тож не дозволимо ще раз штовхнути Україну у провалля беззаконня.