Обговорити вигляд майбутнього муралу на новоназваній вул. Захисників України із ветеранським середовищем запропонувала депутатка, керівниця Центру допомоги сім’ям учасників АТО Неля Васюта.

Вона нагадала,  що навколо назви вулиці точилися чималі дискусії: присвоювати їй ім’я конкретного Героя чи все-таки вшанувати всіх Захисників. Урешті і родичі загиблих військових, і ветеранське середовище зійшлися на другому варіанті. Тож Неля Васюта переконана, що на їхню думку треба зважити й при створенні муралу.

«По понеділках ми збиратимемо робочі наради із заступником міського голови для вирішення питань, які виникають у ветеранському середовищі. Пропоную на одній із таких зустрічей обговорити і погодити вигляд муралу, його тематику. Ймовірно, є ідеї та пропозиції у родичів загиблих воїнів. Можливо, варто розмістити портрети Героїв, можливо, хотіли би щось намалювати діти. Переконана, що думку родичів, ветеранів треба врахувати, щоб не було більше непорозумінь, а ця вулиця справді стала символом шани нашим Захисникам», – говорить Неля Васюта.