Володимир Почаєвець

Депутат Винниківської міської ради, волонтер

Народився 25 лютого 1986 року у місті Львові.

Освіта – вища. Навчався у Львівській державній фінансовій академії за спеціальністю «Спеціаліст з фінансів» та «Державна служба».

Голова правління АОСББ «Винниківчани». Керівник винниківського осередку «Народної Самооборони» Львівщини.

Виховує сина.

«Мені 34. Вирішив іти на вибори з командою «ВАРТИ», командою небайдужих громадян, які вже заявили про себе громадською діяльністю.

Громадською роботою займаюся близько 20 років: в юності – в молодому «Народному русі», згодом у «Народному русі України». Мабуть, в той час і прийшла думка спробувати себе у депутатській роботі. Навчання, тренінги, семінари, партійні з’їзди. Двічі громада підтримувала мене як кандидата у депутати.

Не все прийшло відразу: розуміння виборця, пошуки нових підходів до депутатської діяльності. Були труднощі, були пошуки себе. Переломним став 2014-ий. Саме у Винниках був створений один із перших осередків «Народної Самооборони» Львівщини з метою збереження громадського порядку у місті. А подальші події, початок війни на Сході України, продиктували нові умови, було оперативно вирішено створити центр забезпечення військових. Створили ми, а працювали пліч-о-пліч разом з нами наші виборці. Це стало одним з ключових завдань як депутата. Війна не закінчилася, з’явилися нові потреби: треба працювати з тими, хто повернувся з фронту, з інвалідами, їхніми сім’ями, дбати про їх підтримку і допомогу. Над цим я маю намір працювати і надалі».